Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė

Kita informacija

BIOMECHANIKOS KATEDROS
BAIGIAMŲJŲ DARBŲ PATIKRŲ
TVARKARAŠTIS
 
 
BAKALAURAMS
 
Patikros komisija: pirmininkas – prof. dr. Julius Griškevičius
Nariai: doc. dr. Andžela Šešok, lekt. dr. Zyta Kuzborska, doc. dr. Kristina Daunoravičienė, asist. G. Jonaitis, asist. O. Ardatov, asist. G. Gaidulis.
           

Patikrų grafikas

Eil. Nr.

Data,

(m. mėn. d.)

Laikas, (val.)

Auditorija

Pastabos

1.

2017-05-12

1000

2-107

Reikia pristatyti ne mažiau 50 % darbo

2.

2017-05-19

1000

2-107

Reikia pristatyti ne mažiau 80 % darbo

3.

2017-05-30

1000

2-107

Baigiamojo darbo gynimas katedroje

 
Baigtą darbą katedrai reikia pristatyti iki  2017-06-01
 
 
 
MAGISTRANTAMS
 
Patikros komisija: pirmininkas – prof. dr. Julius Griškevičius
Nariai: doc. dr. Andžela Šešok, dr. Zyta Kuzborska, doc. dr. Kristina Daunoravičienė
 

Patikrų grafikas

Eil. Nr.

Data,

(m. mėn. d.)

Laikas, (val.)

Auditorija

Pastabos

1.

2017-05-05

1200

2-107

Reikia pristatyti ne mažiau 50 % darbo

2.

2017-05-19

1200

2-107

Reikia pristatyti ne mažiau 90 % darbo

3.

2017-05-30

1300

2-107

Baigiamojo darbo gynimas katedroje

 
Baigtą darbą katedrai reikia pristatyti iki  2017-06-01
 
 
 
Biomechanikos katedros vedėjas                                                    Julius Griškevičius
Pakartotinio egzaminų laikymo komisijose tvarkaraštis 4 kursui
Dėstytojas
Dalykas
Grupė,-ės
Egzamino
data, laikas, auditorija
Pirmininkas: J. Griškevičius
Nariai:
K. Daunoravičienė
             G. Gaidulis
Medicinos inžinerinių sistemų projektavimas (kompleksinis projektas)
BMf-13
2017-05-30, 11 val., MR-II 2-108
2017-05-31, 10 val., MR-II 2-108
Pirmininkas: K. Daunoravičienė
Nariai:
A. Šešok
D. Lukšys
Dirbtinių organų projektavimas
BMf-13
2017- 05-31, 10 val.
2017-06-02, 10 val.
Pirmininkas: A. Šešok
Nariai:
J. Griškevičius
 K. Daunoravičienė
Bakalauro baigiamasis darbas 2
 
BMf-13
 
2017-05-30, 10.00 val.
2017-05-31, 10.00 val.
Pirmininkas: J. Griškevičius
Nariai:  
A. Linkel
D. Lukšys
MatLab taikymas biomechanikos inžinerijoje
BMf-13
2017-05-30, 08.30 val.
2017-05-31, 08.30 val.
Pakartotiniam egzaminų laikymui komisijose būtina užsiregistruoti katedroje ne vėliau kaip 1 diena iki egzamino ir turėti dekano leidimą.
 
 
 
Pirmo pakartotinio egzaminų laikymo tvarkaraštis II ir III kursui
Dėstytojas
Dalykas
Grupė,-ės
Konsultacijos
data, laikas, auditorija
Egzamino
data, laikas, auditorija
D. Lukšys
Medicinos technikos kursinis projektas
BMf-14
2017– 05– 29, 10.00 val., 2 -110
2017– 05–30, 10.00 val., 2-110
2017– 05– 29, 10.00 val., 2 -110
2017–06–01, 10.00 val., 2-110
V. Steponėnas
Medicinos technika
BMF-14
2017-05-30, 10.00 val., 2-107
2017-05-31, 10.00 val., 2-107
2017-06-01, 10.00 val.,2- 107
2017-06-02, 10.00 val., 2-107
J. Griškevičius
Biomechanika
BMf-14
2017-05-29, 10.00 val. , 2-109
2017-05-30, 10.00 val., 2-109
2017-05-30, 10.00 val., 2-109
2017-05-31, 10.00 val. 2-109
K. Daunoravičienė
Reabilitacinė technika
BMf-14
2017-05-29, 10.00 val., 2-108
2017-05-29, 11.00 val., 2-108
2017-05-29, 10.00 val., 2-108
2017-06-01, 10.00 val., 2-108
O. Ardatov
Biotechninių sistemų gamybos technologijos
BMf-14
2017-05-30, 12.00 val, 1-105
2017-05-31, 12.00 val., 1-105
2017-05-30, 12.00 val, 1-105
2017-06-01, 12.00 val., 1-105
 
Pakartotiniam  egzaminų  laikymui  būtina  užsiregistruoti  katedroje ne vėliau kaip 1 diena iki egzamino.
 
 
 
Pirmas pakartotinis atsiskaitymas už praktikas 2016-09-05–2016-09-16;
Antras pakartotinis atsiskaitymas už praktikas 2016-09-19–2016-09-30.
Antram pakartotiniam atsiskaitymui studentas turi gauti dekano leidimą ir susimokėti įmoką už antrą pakartotinį atsiskaitymą už praktiką Tarybos nustatyta tvarka.
 
 
 
 
BAIGIAMŲJŲ BAKALAURO DARBŲ GYNIMO TVARKARAŠTIS
 
 
Pirmininkas: Ilona Ogurcova, Techninės pagalbos neįgaliesiems centro direktorė;
Nariai: Julius Griškevičius, Biomechanikos katedros vedėjas, profesorius;
Andžela Šešok, Biomechanikos katedros docentė;
Kristina Daunoravičienė, Biomechanikos katedros docentė;
Dainius Udris, Automatikos katedros docentas.
 
 
2017-06-08, 900 val., 2-107 aud.                                        2017-06-08, 1200 val., 2-107 aud.                  
    (Gynimo data, laikas, auditorija)                                                                         (Gynimo data, laikas, auditorija)
 
1. Evelina Armonaitė
2. Rytis Astašauskas
3. Rokas Bedalis
4. Matas Dragelis
5. Vitalijus Dzvilis
6. Karolis Gelažauskas
 
 
 
 
1. Tomas Jasulaitis
2. Arūnė Jatužytė
3. Jolanta Komaiško
4. Zdislav Malinovskij
5. Andrius Matijošius
6. Mantas Rakauskas
 
 
 
2017-06-09, 900 val., 2-107 aud.                                        2017-06-09, 1200 val., 2-107 aud.                                                                           
    (Gynimo data, laikas, auditorija)                                                                                          (Gynimo data, laikas, auditorija)       
 
1. Justas Pacevičius                                      
2. Žaneta Pašukevičiūtė-Kazlauskė
3. Liudvikas Petrauskas
4. Rasa Petronytė
5. Rusnė Povilaitytė
6. Marius Pupšys
 
 
 
 
 
                  1. Edgaras Putans
                  2. Greta Rastaitytė
                  3. Viktorija Ratkutė
                  4. Gintarė Ražanaitė
                  5. Dovydas Opulskis
 
 
 
 
Biomechanikos katedros vedėjas       Julius Griškevičius
                                                                                  
 
BAIGIAMŲJŲ MAGISTRO DARBŲ GYNIMO TVARKARAŠTIS
 
 
Pirmininkas     Narūnas Porvaneckas, VšĮ Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės III-ojo ortopedijos ir traumatologijos skyriaus vedėjas, RVUL VU MF klinikų ortopedijos ir traumatologijos centro vadovas
Nariai:   Julius Griškevičius, Biomechanikos katedros vedėjas, profesorius;
Andžela Šešok, Biomechanikos katedros docentė;
Zyta Kuzborska, VšĮ VUL Santariškių klinikų, slaugytoja-anestezistė;
Kristina Daunoravičienė, Biomechanikos katedros docentė;
Valentina Liakina, Biomechanikos katedros docentė;
Artūras Serackis, Elektroninių sistemų katedros profesorius.
 
 
2017-06-07, 1400 val., 2-107 aud.                                             
                                                                                                                                                
 
1. Živilė Budaitė
2. Lina Gargasaitė
3. Evaldas Lukoševičius
4. Mindaugas Vaitiekūnas                 
 
 
 
    • Puslapio administratoriai:
    • Gintaras Jonaitis
    • Andžela Šešok
    • Justinas Gargasas
    • Olegas Černašėjus