Mechanikos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Pratęsiame priėmimą į VGTU „Ateities inžinerijos“ techninės kūrybos grupes!

Pratęsiame priėmimą į VGTU „Ateities inžinerijos“ techninės kūrybos grupes!

2016-10-13
Pratęsiame priėmimą į VGTU „Ateities inžinerijos“ techninės kūrybos grupes!
Mieli mokiniai, jų tėvai ir mokytojai,

Darbas VGTU „Ateities inžinerijos“ mokslinių tyrimų laboratorijose ir kūrybinėse dirbtuvėse jau prasidėjo, tačiau dar yra galimybė į jį įsijungti tiems, kuriems patinka moksliniai tyrimai bei techninė kūryba, kurie nori tapti ne tik šiuolaikinių technologijų vartotojais, bet ir kūrėjais.

Informaciją apie mūsų 2016-2017 m. m. NVŠ grupių  programas rasite „Ateities inžinerijos“ svetainėje. Šiuo metu mes siūlome 17 šiuolaikinių technologijų programų – nuo informacinių technologijų bei biomechanikos iki  mechatronikos ir statybos. O gal jus domina investavimas, bitkoinai, verslo vadyba arba tyrėjo darbas? O gal norite susikurti originalų suvenyrą, robotą ar multimedijų personažą? Visa tai yra pas mus, ir jei  radote jus dominančią programą – kreipkitės į programos apraše nurodytą jos vadovą, kuris atsakys į jums rūpimus klausimus, o jei tą programą ir pasirinksite, padės sudaryti sutartį dėl grupės lankymo.

Sutartis sudarome iki 2016 m. spalio 28 d. Mokestį už grupės lankymą – 15 Eur/mėn. – galima nustatyta tvarka apmokėti ir NVŠ krepšelių lėšomis.

Jūsų nuomonė mums yra svarbi, tad jei turite klausimų arba pasiūlymų – rašykite mums adresu steam@vgtu.lt arba skambinkite (8 618) 80420.

Iki susitikimo „Ateities inžinerijos“ mokslinių tyrimų laboratorijose ir kūrybinėse dirbtuvėse!

VGTU „Ateities inžinerijos“ komanda