Mechanikos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Pirmo etapo rezultatai džiugina – sutarčių su VGTU sudaryta daugiau nei pernai

Pirmo etapo rezultatai džiugina – sutarčių su VGTU sudaryta daugiau nei pernai

2016-07-29
Pirmo etapo rezultatai džiugina – sutarčių su VGTU sudaryta daugiau nei pernai
Pasibaigė pirmasis pagrindinio priėmimo į aukštąsias mokyklas etapas. Vakar su pakviestaisiais studijuoti Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) pasirašytos paskutinės šio etapo sutartys.

Suvedus statistiką ir susumavus rezultatus galima pasidžiaugti – šiemet per pirmąjį etapą pasirašyta daugiau sutarčių nei praėjusiais metais. Į valstybės finansuojamas (vf) vietas šiemet sutartis pasirašė 1221 stojantysis (94 proc.). Pernai jų buvo 1117 (92 proc. pakviestųjų).

Daugiau procentų pakviestųjų šiemet pasirašė sutartis ir į valstybės nefinansuojamas (vnf) studijų vietas – šiemet tokių yra 85 proc. (545 stojantieji), pernai jų buvo 78 proc. (634).

Bendras sutartis pasirašiusiųjų skaičius taip pat didesnis: šiemet po pirmojo etapo pasirašytos 1766 (91 proc.) sutartys, o praėjusiais metais – 1751 (86 proc.).

Jau šiandien, liepos 29 d., prasidės antrasis pagrindinio priėmimo etapas: 14 val. bus skelbiamos likusios laisvos vietos, o nuo šiandienos 16 val. iki liepos 31 d. 17 val. bus galima prašymuose pakoreguoti pageidavimų prioritetus. Antrojo etapo kvietimai studijuoti bus paskelbti rugpjūčio 3 d. iki 15 val.

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie antrąjį priėmimo į aukštąsias mokyklas etapą galima rasti ČIA
    • Puslapio administratoriai:
    • Justinas Gargasas