Kviečiame Mechanikos fakulteto 1-3 kurso studentus dalyvauti paskaitoje apie palydovų projektavimo pagrindus: „Introduction to Spacecraft Systems Engineering“, kuri vyks kitą trečiadienį vasario 15 d. elektronikos fakulteto 309  auditorijoje 16.20 – 18.20 val. Paskaita vyks lietuvių kalba. Nors paskaita labiau orientuota į palydovų sistemų inžineriją, ji gali būti aktuali besidomintiems mechatroninėmis sistemomis, sudėtingų sistemų projektavimu.

Paskaita yra vedama VGTU projekto “Interdisciplinary project based learning of space science and technology for university students” rėmuose, siekiant supažindinti studentus su palydovų projektavimo pagrindais. Projekto metu VGTU studentai turės suprojektuoti ir pagaminti nanopalydovo prototipą.

Pagarbiai,

Laurynas Mačiulis