Mechanikos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Mokslo populiarinimo priemonių apdovanojimų konkursas

Mokslo populiarinimo priemonių apdovanojimų konkursas

2016-10-13
Mokslo populiarinimo priemonių apdovanojimų konkursas

Lietuvos mokslų akademija (LMA) skelbia Mokslo populiarinimo priemonių apdovanojimų konkursą ir kviečia jame dalyvauti.
Konkurso tikslas – išrinkti ir apdovanoti geriausias nuo 2016 m. spalio 1 d. iki 2017 m. kovo 31 d. įgyvendintas mokslo populiarinimo priemones (projektus).
Konkursu siekiama paskatinti organizacijas ir pavienius asmenis populiarinti mokslą, t. y., naudojant šiuolaikines priemones kuo plačiau, patraukliau ir įdomiau pristatyti ir padėti suprasti naujausius mokslo bei technologijų pasiekimus, atskleisti mokslo svarbą visuomenės raidai, didinti mokslininko profesijos patrauklumą, skatinti tyrėjų ir visuomenės dialogą.
 Apdovanojimai bus skiriami pagal dvi kategorijas:
- renginiai įvairioms tikslinėms grupėms;
- audiovizualinių priemonių projektai.​
Paraiškos konkursui turi būti pateiktos ne vėliau kaip iki 2017 m. kovo 31 d. 16:00 val., adresu: Lietuvos mokslų akademija, Gedimino pr. 3 (201 kab.), Vilnius.