Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Mechanikos fakultetas Apie fakultetą Fakulteto studijų programų komitetai
Mechanikos fakultetas
Turite klausimų?
susisiekite jums patogiu būdu
Telefonas (8 5) 274 4745
El. paštas mechanik@vgtu.lt
MECHANIKOS FAKULTETO STUDIJŲ PROGRAMŲ KOMITETAI
 
Gamybos inžinerijos ir valdymo ir antrosios pakopos Pramonės inžinerijos studijų programų komitetas:
    prof. dr. Audrius Čereška – Mechanikos inžinerijos katedra, pirmininkas;
    prof. dr. Mindaugas Jurevičius – Mechanikos inžinerijos katedros vedėjas;
    doc. dr. Gintas Viselga – Mechanikos inžinerijos katedra, MF prodekanas;
    doc. dr. Robertas Urbanavičius – Mechanikos inžinerijos katedra;
    doc. dr. Augustinas Maceika – Mechanikos inžinerijos katedra;
    doc. dr. Eligijus Toločka – Mechanikos inžinerijos katedra;
    dr. Rūta Banelienė – Mechanikos inžinerijos katedra;
    Greta Naronkevičiūtė – Mechanikos inžinerijos katedros vadybininkė;
    Martynas Griežė – UAB „Intersurgical“ Gamybos technologinio skyriaus vadovas;
    Lina Baltuonytė – pirmosios studijų pakopos, IV kurso, PTf-13 grupės studentė;
    Tadas Vengalis – antrosios studijų pakopos, I kurso, PTfm-16 grupės studentas.
 
Pirmosios ir antrosios pakopos Mechanikos inžinerijos studijų programų komitetas:
    prof. dr. Mindaugas Jurevičius – Mechanikos inžinerijos katedros vedėjas, pirmininkas;
    prof. dr. Audrius Čereška – Mechanikos inžinerijos katedra;
    doc. dr. Gintas Viselga – Mechanikos inžinerijos katedra, MF prodekanas;
    doc. dr. Ina Tetsman – Mechanikos inžinerijos katedra, MF prodekanė;
    doc. dr. Vadim Mokšin – Mechanikos inžinerijos katedra;
    doc. dr. Artūras Kilikevičius – Mechanikos inžinerijos katedra;
    doc. dr. Robertas Urbanavičius – Mechanikos inžinerijos katedra;
    Irena Survilaitė-Jakštienė – Mechanikos inžinerijos katedra, reikalų tvarkytoja;
    Viktor Perfilov – UAB „Abplanalp Engineering“ technikos direktorius;
    Gvidas Šamelis – pirmosios studijų pakopos, IV kurso, MPfu-13 grupės studentas;
    Nerijus Kadzevičius – antrosios studijų pakopos, II kurso, AIfm-15 grupės studentas.
          
Pirmosios ir antrosios pakopos Spaudos inžinerijos studijų programų komitetas:
    doc. dr. Nikolai Šešok – Poligrafinių mašinų katedros vedėjas, pirmininkas;
    prof. dr. Donatas Jonas Sidaravičius – Poligrafinių mašinų katedra;
    prof. dr. Rimas Maskeliūnas – Poligrafinių mašinų katedra;
    doc. dr. Eugenijus Jurkonis – Poligrafinių mašinų katedra;
    Liudas Milicijus Nikonovas – UAB „Grafinės mašinos“ direktorius, Vokietijos koncerno KBA atstovas Baltijos šalims;
    Kamilė Kalibataitė – UAB „Petro ofsetas“ komercijos ir plėtros direktorė;
    Edita Verbickaitė – antrosios studijų pakopos, II kurso, SPIfm-15 grupės studentė;
 
Pirmosios ir antrosios pakopos Biomechanikos studijų programų komitetas:
     doc. dr. Julius Griškevičius – Biomechanikos katedros vedėjas, pirmininkas;
     doc. dr. Andžela Šešok – Biomechanikos katedra;
     doc. dr. Kristina Daunoravičienė – Biomechanikos katedra;
     doc. dr. Valentina Liakina – Biomechanikos katedra;
     dr. Zyta Kuzborska – Biomechanikos katedra;
     Irina Grinbergienė – Biomechanikos katedra, reikalų tvarkytoja;
     Gintaras Jonaitis – Biomechanikos katedros laboratorijos vedėjas;
     prof. habil. dr. Rimantas Kačianauskas – Mechanikos mokslo institutas;
     Ilona Ogurcova – Techninės pagalbos neįgaliesiems centro prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorė;
     prof. habil. dr. Alvydas Juocevičius – VU ligoninės Santariškių klinikos Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos centro direktorius;
     Monika Senulytė – pirmosios studijų pakopos, II kurso, BMf-15 grupės studentė;
     Paulina Vaitkūnaitė – antrosios studijų pakopos, I kurso, BMfm-16 grupės studentė.
         
Pirmosios pakopos Mechatronikos ir robotikos studijų programos komitetas:
     prof. dr. Vytautas Bučinskas – Mechatronikos ir robotikos katedros vedėjas, pirmininkas;
     doc. dr. Ernestas Šutinys –  Mechatronikos ir robotikos katedra;
     prof. dr. Darius Viržonis – KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto Elektros inžinerijos katedra;
     doc. dr. Nikolaj Šešok – Poligrafinių mašinų katedros vedėjas;
     doc. dr. Irmantas Gedzevičius – Medžiagotyros ir suvirinimo katedra;
     Gintautas Kvietkauskas – UAB „Arginta“ gamybos direktorius;
     Mykolas Jasponis – pirmosios studijų pakopos, IV kurso, MRf-13 grupės studentas.
 
 Antrosios pakopos Mechatroninių sistemų studijų programos komitetas:
     prof. dr. Vytautas Bučinskas – Mechatronikos ir robotikos katedros vedėjas, pirmininkas;
     doc. dr. Aurimas Čerškus – Mechatronikos ir robotikos katedra;
     doc. dr. Ernestas Šutinys – Mechatronikos ir robotikos katedra;
     doc. dr. Rimantas Subačius – Geležinkelių transporto katedra;
     Gintautas Kvietkauskas – UAB „Arginta“ gamybos direktorius;
     Mindaugas Milevičius – antrosios studijų pakopos, II kurso, MSfm-15 grupės studentas.
 
Antrosios pakopos Mechatronikos studijų programos komitetas:
     prof. dr. Vytautas Bučinskas – Mechatronikos ir robotikos katedros vedėjas, pirmininkas;
     prof. dr. Darius Viržonis – KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto Elektros inžinerijos katedra;
     doc. dr. Aurimas Čerškus – Mechatronikos ir robotikos katedra;
     doc. dr. Ernestas Šutinys – Mechatronikos ir robotikos katedra;
     Gintautas Kvietkauskas – UAB „Arginta“ gamybos direktorius;
     Arūnas Talvaševičius – antrosios studijų pakopos, II kurso, Mfmu-15 grupės studentas.
         
Pirmosios pakopos Inovatyviosios gamybos inžinerijos ir antrosios pakopos Medžiagų ir suvirinimo inžinerijos studijų programų komitetas:
     doc. dr. Olegas Černašėjus – Medžiagotyros ir suvirinimo katedros vedėjas, pirmininkas;
     prof. habil. dr. Algirdas Vaclovas Valiulis – Medžiagotyros ir suvirinimo katedra;
     doc. dr. Irmantas Gedzevičius – Medžiagotyros ir suvirinimo katedra;
     doc. dr. Jelena Škamat – Medžiagotyros ir suvirinimo katedra;
     doc. dr. Nikolaj Višniakov – Medžiagotyros ir suvirinimo katedra;
     dr. Valentinas Varanauskas – UAB „Anykščių varis“ technikos direktorius, Medžiagotyros ir suvirinimo katedra;
     dr. Aurimas Jurčius - AB „Montuotojas“ suvirinimo ir kokybės kontrolės tarnybos vadovas;
     Julius Budginas – pirmosios studijų pakopos, III kurso, IGIf-14 grupės studentas;
     Mantas Bruzgulis – antrosios studijų pakopos, I kurso, Sifm-16 grupės studentas.
 
Antrosios pakopos Pramonės inžinerijos ir inovacijų vadybos studijų programos komitetas:
     doc. dr. Augustinas Maceika – Mechanikos inžinerijos katedra, pirmininkas;
     prof. dr. Audrius Čereška – Mechanikos inžinerijos katedra;
     prof. dr. Rolandas Strazdas – Mechanikos inžinerijos katedra;
     doc. dr. Eligijus Toločka – Mechanikos inžinerijos katedra;
     dr. Rūta Banelienė – Mechanikos inžinerijos katedra;
     Greta Naronkevičiūtė – Mechanikos inžinerijos katedros vadybininkė;
     Giedrius Valuckas – UAB „Progresyvūs verslo sprendimai“ verslo plėtros direktorius;
      Aurelija Baltuonytė – antrosios studijų pakopos, I kurso, PIVfm-16 grupės studentė.