Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Mechanikos fakultetas Studijos Darbo/praktikos skelbimai INŽINIERIŲ - PROJEKTUOTOJĄ TECHNIKOS SKYRIUJE

Darbo skelbimai

INŽINIERIŲ - PROJEKTUOTOJĄ TECHNIKOS SKYRIUJE

UAB „Lanksti linija“
UAB „Lanksti linija“ – moderni metalo apdirbimo įmonė, savo veiklą pradėjusi 2001 m., kurioje šiandiena dirba 200 specialistų. Įmonė turi plačias technologines galimybes ir siūlo įvairias metalo apdirbimo paslaugas. Įmonė siekia nuolatinio tobulėjimo, nuolat atnaujinamas įrenginių parkas, vystomos modernios technologijos, įgyvendinami nauji techniniai projektai.

Šiuo metu į komandą Alytuje kviečiame prisijungti: INŽINIERIŲ - PROJEKTUOTOJĄ TECHNIKOS SKYRIUJE

Darbo pobūdis:
• Metalo gaminių projektavimas;
• Gamybinių brėžinių bei techninės dokumentacijos ruošimas;
• Užsakymų techninė analizė, kalkuliacija ir perdavimas gamybos padaliniui;
• Efektyvių inžinerinių sprendimų paieška, bei esamų darbo procesų tobulinimas;
• Bendradarbiavimas su kitais įmonės padaliniais.

Reikalavimai
• Aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
• Geri įgūdžiai dirbant kompiuteriu, mokėti dirbti su SolidWorks programa;
• Darbo patirtis metalo apdirbimo įmonėje būtų privalumas;
• Atsakomybė, kruopštumas, pareigingumas;
• Gebėjimas dirbti komandoje;
• Analitinis mąstymas ir sugebėjimas dirbti operatyviai ir savarankiškai.

Mes jums siūlome
• Darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje;
• Draugišką kolektyvą;
• Mokymus, nuolatinį asmeninį tobulėjimą;
• Karjeros perspektyvas.

Laukiame Tavo CV! Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda “Inžinierius - projektuotojas (-ė)”, prašome siųsti el. paštu: linija@lankstilinija.lt.
Kontaktinis asmuo:
Personalo vadybininkė Lina Frėzė.
Tel. + 370-315-77349;
Mob. +370-687-70669
El.paštas: linija@lankstilinija.lt Pasiūlymas galioja iki: 2017-07-16
    • Puslapio administratoriai:
    • Justinas Gargasas
    • Olegas Černašėjus